نویسنده : ; ساعت ۱٠:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱٢/٢٤

بنان - دانلود آهنگهای استاد غلامحسین بنان
دانلود آلبومهای استاد غلامحسین بنان
فول آلبوم بنان

بیوگرافی استاد غلامحسین بنان :
استاد غلامحسین بنان در اردیبهشت ماه سال 1290 خورشیدی در تهران خیابان زرگنده ( قلهک ) به دنیا آمد . پدرش کریم خان بنان الدوله نوری و مادرش دختر شاهزاده محمد تقی میرزا رکنی ( رکن الدوله ) برادر ناصر الدینشاه یا پسر محمد شاه قاجار بود . از سال 1321 صدای غلام حسین بنان ، همراه با همکاری عده ای از هنرمندان دیگر از رادیو تهران به گوش مردم ایران رسید و دیری نگذشت که نام بنان زبانزد همه شد و شیفتگان فراوانی در سراسر کشور پیدا کرد .
استاد غلامحسین بنان مدتها بود که به ناراحتی جهاز هاضمه مبتلا شده بود از طرف دیگر حنجره اش نیز آمادگی بیان نیاز های درونیش را نداشت و به همین دلیل اندک اندک از خواندن اجتناب ورزید و از صحنه هنر کناره کشید و دیگر حدود بیست سال آخر عمر را تقریبا فعالیت چشم گیری نداشت و روز به روز ناراحتی جهاز هاضمه او را بیشتر رنجور می کرد و متاسفانه کوشش های پزشکان و خاصه مراقبت ها و از خود گذشتگی های پری بنان همسر وفادار و مهربانش هم موثر نیفتاد و سرانجام در ساعت 7 بعد از ظهر پنجشنبه هشتم اسفند ماه 1364 خورشیدی در بیمارستان ایرانمهر قلهک جهان را بدرود گفت . روانش شاد باد .

 آهنگ های استاد غلامحسین بنان
از لینک زیر می توانید فول آلبوم استاد بنان را دانلود کنید :کلمات کلیدی :آهنگهای بنان و کلمات کلیدی :دانلود آهنگهای بنان و کلمات کلیدی :آهنگ های بنان و کلمات کلیدی :فول آلبوم بنان