دانلود فیلم پابرهنه در بهشت برای موبایل با فرمت 3gp

 

 

 

مرجع دانلود فیلمهای ایرانی با فرمت 3gp


فیلم زیبای پا برهنه در بهشت با فرمت 3gp و کیفیت بالا و صدای واضح
خلاصه ی فیلم:

نویسنده و کارگردان: بهرام توکلی
مدیر فیلمبرداری: حمید خضوی ابیانه
تدوین: بهرام دهقانی
آهنگساز: علی صمدپور
تهیه کننده: حبیب الله کاسه ساز

بازیگران: امین تارخ، افشین هاشمی، سیروس همتی، نگار جواهریان


یحیی روحانی جوان برای ادامه خدمتش محلی نامتعارف را انتخاب می کند. قرنطینه بیماران لاعلاجی که مشکلات ذهنی و جسمی دارند، او در این شرایط تجربیات جالبی را از سر می‌گذراند.
پابرهنه در بهشت فیلم سیاهی است که پایان روشنی دارد. این فیلم روان انسان‌های گناهکار را در قرنطینه‌ای عجیب که به هیچ‌وجه برای تماشاگر محسوس نیست می‌کاود. روحانی جوان که قبل از ورود به حوزه دانشجوی پزشکی بوده است، برای شناخت انسان، جهان، خدا و خود با نگاهی معنوی همراه با دست نوشته‌ها و کاست‌های پرشده از حدیث نفس‌های شب‌های خود، پا به این قرنطینه می‌گذارد. او در این فیلم با آدم‌های عجیبی روبه رو می‌شود، اما گذشت زمان نه تنها شخصیت‌ها را در نظر او از اعجاب خارج می‌کند، بلکه با آن‌ها طرح دوستی می‌ریزد و به این طریق به دنیای درون آن‌ها نزدیک می‌شود. فیلم در حالی به پایان می‌رسد که همه چیز از دست رفته است. یکی از بیماران طعمه حریق خودسوزی می‌شود، دیگری می‌میرد. دکتر قرنطینه از آلوده شدن خود سخن می‌گوید. اما این پایان نیست. روحانی جوان که هرگز برنمی‌تابد برای بیماران قرنطینه موعظه و خطابه بخواند، حالا بیشتر آن‌ها را درک می‌کند. او در زیر برفی زیبا بر مرگ حراف‌ترین بیمار قرنطینه می‌گرید و سرانجام پس از این همه تیرگی خدا را بیشتر درمی‌یابد. فیلم می‌گوید هرچند این سختی‌ها، عسرت‌ها و تیرگی‌ها زندگی را سیاه کرده است، اما خدایی هست که ما همه باید این تیرگی‌ها را تاب آوریم تا او را بیشتر بشناسیم. معنویت سترگی که همه این عسرت‌ها در درون آن است و شکیبایی بر همه آن‌ها، ادراک آن نور معنوی است.
این فیلم می‌توانست همچون آثار هیچکاک فیلمی بدون cut (کات) باشد، ولی بهرام توکلی کارگردان فیلم معتقد است چند سکانس بدون کات پشت سرهم باعث خستگی مخاطب می‌شود و ضرباهنگ فیلم را کند می‌کند. از سوی دیگر در نشست خبری این فیلم در سینما فلسطین توکلی که نخستین کار بلند خود را به انجام رسانده است از کار خود احساس نهایت رضایت را داشت. خوب است آقای توکلی قضاوت درباره خوبی و بدی کارش را به مخاطبان و منتقدان واگذارد و وقتی در نشست خبری می‌خواهد به هر نظری پاسخ دهد این قدر نگوید: «با احترام به نظر دیگران، ولی من این جور فکر می‌کنم.»
فیلمبرداری این فیلم یکی از نکات مثبت فیلم است که با ظرافت بیننده را همزمان به درون قرنطینه می‌برد. اغلب شات‌ها بسته و نماها نزدیکند. این خود درون‌کاوی قهرمان فیلم را برای بیننده ملموس‌تر می‌کند. گاهی ابیانه دوربین را دست گرفته و در باغ محوطه قرنطینه همراه بیماران می‌دود. دوربین تصویر برگ‌ها و زمین و آسمان را سیاه و سفید با حرکتی تند برای ما تصویر می‌کند که جذاب است.


از لینک زیر می توانید این فیلم زیبا را دانلود کنید

..::
دانلود فیلم پابرهنه در بهشت برای موبایل ::..

 

/ 0 نظر / 12 بازدید