فرامرز اصلانی - دانلود آهنگهای فرامرز اصلانی - فول آلبوم

فرامرز اصلانی - دانلود آهنگهای فرامرز اصلانی - فول آلبومدانلود آهنگ های فرامرز اصلانی
بیوگرافی فرامرز اصلانی :

اصلانی فارغ‌التحصیل رشته روزنامه‌نگاری از دانشگاه لندن است. او ترانه‌ها و موسیقی‌اش را عمدتآ خود می نویسد. و آن را به همراه سبک مخصوص گیتار و آوازش اجرا می‌کند.
وی پس از پایان تحصیلات به روزنامه‌نگاری پرداخت و مقالات بسیاری را به زبان های انگلیسی و فارسی منتشر کرد. سپس به ایران بازگشت و فعالیت خود را یکی از دو روزنامه معتبر انگلیسی آن سال‌ها در ایران به نام Tehran Journal آغاز کرد. در سال ۱۹۷۷ او مورد توجه رئیس کمپانی CBS در تهران قرار گرفت و نخستین مجموعه از آثار موسیقی خود را تحت عنوان دلمشغولی‌ها به همراه کمپانی CBS منتشر کرد که به سرعت توانست جزو پرفروش ترین آثار موسیقی در آن سال قرار گیرد.
پس از انقلاب سال ۱۹۷۹ او به همراه خانواده‌اش ایران را ترک کرد و در انگلستان سکنی گزید. در آنجا به طور هم‌زمان فعالیت‌های مطبوعاتی و موسیقایی‌اش را پی گرفت. هر دو فرزند او به نام‌های فدرا و رکسانا نیز مثل پدر در حوزه موسیقی فعالیت می‌کنند. یکی از مهم‌ترین آثار اصلانی که در ایران هم به شهرت فراوانی رسید آلبومروزهای ترانه و اندوه بود.

خصوصیت صدای اصلانی :
صدا و تکنیک خوانندگی او از دیگر خواننده‌های هم‌نسل خود متفاوت است و صدایش از بخش درونی حنجره به نرمی ادا می‌شود که در آخر ممتد و لرزان می‌شود.همچنین گاهی فراز وفرودهایی به صدای خود می دهد.اصلانی این کار را به بهترین شکل انجام می‌دهد.
تمام آهنگهای فرامرز اصلانی از لینک زیر دانلود کنید :

دانلود فول آلبوم فرامرز اصلانی


/ 31 نظر / 125 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mageh foozooli

salam.shoma toonestid danlod konid.ma ke natoonestim.baba ghabl az danlod ye rahnamayi benevis.ahang age ye rooz ham bezar roo vebloget ma goosh konim.mamnoon[لبخند]

دنت سرویس

برو پاک خودت کن داری بو میدی

fozoli nakon

akheh gav olagh nafaham bikar mariz gosfand shanpanzeh mageh marizi mardomo mizari sar kar avazi akheh aslan hamchin safhei vojod nadareh

نسیم

ریدم بهت[زبان][خمیازه][بازنده][شکست]

رها

ridam to linket pakesh kon asab nadarim[اوغ][عصبانی]

بسی

خودم دارم نخاستیم بابا .هرکی میخاد بیاد تهران به این شماره بزنگه واسش بلوتوث کنمش!!!!!!!!!09380945243 ترجیحا خانوما

اهوازی

سک عمت بدبخت.............نگا صورتشو

سارا

ببخشید امکان دانلود نیست میخواستم اگه میشه تو سایتتون ثبت نام کنم تا اهنگ هارو به ایمیلم ارصال کننین

سنم

[زبان][کلافه][سبز][شکست][اوغ]

فیل

خرطوم فیل تو زندگیت و لینک دانلودت