گوشی موبایل جدید کاسیو W63CA با دوربین 8.1 مگا پیکسل

 

گوشی موبایل جدید کاسیو W63CA با دوربین 8.1 مگا پیکسل


کاسیو سری جدید گوشی موبایل خود را با مدل W63CA از نوامبر به بازار عرضه خواهد کرد
شاید کم کم فراموش شود که یک تلفن همراه باید چه قابلیت هایی داشته باشد. شاید هم روزی فرا رسد که یک گوشی موبایل دارای تمامی امکانات اعم از عکاسی , فیلمبرداری,تایپ , تکثیر, پرینت و...باشد به غیر از جایی برای سیم کارت و امکان شماره گیری! بگذریم.

امروز مطلع شدیم که شرکت Casio نسل جدید گوشی موبایل خود را تا ماه نوامبر با مدل W63CA به بازار عرضه خواهد کرد. می توانیم از مهمترین ویژگی های فنی این مدل به قابلیت فیلمبرداری و دوربین عکاسی 8.1 مگا پیکسلی آن اشاره کنیم. بگذارید جور دیگری برایتان بگویم. به تعبیر نویسنده انگجت در حدود یک ماه دیگر سعادت خیره شدن در لنز این دوربین را می یابید. صفحه نمایشگر 3 اینچی آن در ابعادی معادل با 800*480پیکسل از نوعOLED Display جذاب ترین محیط کنترلی سیستم عامل این گوشی محسوب می شود. در معرفی این محصول به قابلیت فوکوس 9 - نقطه ای به صورت اتوماتیک در مد های عکاسی و فیلمبرداری اشاره شده و در آن از تکنولوژی ضد لرزش و face detection نیز بهره جسته شده است. فایل های عکس و ویدیو در کارت حافظه جانبی از نوع MicroSD ذخیره شده و بر روی انواع کامپیوتر ها به جهت بهینه سازی در دسترسی خواهند بود.

نکته جالب دیگر در مورد این گوشی وجود یک حالت ویژه فیلم برداری به نام YouTube است. دوربین در این حالت ویدیوهایی با کیفیت VGA و 30 فریم در ثانیه ضبط خواهد کرد که مخصوص آپلود در سایت یوتیوب خواهد بود.


متاسفانه در کنار این نکات خبری از قیمت محصول ارائه نشده بود تا برایتان بگوییم. باید کمی صبر کنید. ماه نوامبر در راه است!
نارنجی

اطلاعات بیشتر
/ 0 نظر / 22 بازدید